Novinky

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

„Pořád se něco děje“ je slavný citát známý z historek Miroslava Donutila. Reagujeme na vaše přání a legislativní změny a neustále na vývoji informačního systému základních uměleckých škol pracujeme. Zde naleznete přehled nových funkcí v iZUŠ a jejich vylepšení.

DatumPožadavekPopis realizace
24. 2. 2013Přeložit stránku do slovenského jazykaByly přeloženy nadpisy jednotlivých oddílů.
23. 2. 2013Přeložit Žádost o zaplacení školného do slovenského jazykaText e-mailu pro rodiče a žáky byl přeložen do slovenštiny.
22. 2. 2013Přeložit Žádost o zaplacení školného do slovenského jazykaText e-mailu pro rodiče a žáky byl přeložen do slovenštiny.
21. 2. 2013Upravit kontrolu rodných čísel pro devítimístná rodná číslaRodná čísla vydaná před rokem 1954 mají za lomítkem jen 3 čísla (celkem 9 čísel rodného čísla), pozdější rodná čísla mají za lomítkem 4 čísla (celkem 10 čísel rodného čísla). Nyní je možné zkontrolovat platnost i rodných čísel vydaných před rokem 1954.
20. 2. 2013Umožnit okamžitý přístup k přidání nového žákaZvláště pro školy začínající s iZUŠ je jednou z nejpotřebnějších funkcí přidávání nových žáků. Dosud bylo (kromě Přihlášky do ZUŠ a převedení dodaného seznamu žáků z jiného programu) jedinou možností tlačítko Přidat žáka na straně Žáci. Přidali jsme do menu do položky Žáci subpoložku Přidat žáka. Nyní může administrátor školy (vedení školy) kdykoli ukázat myší na položku menu Žáci a kliknout na položku Přidat žáka. Tím se pro školy přidávání nových žáků usnadní a zrychlí.
19. 2. 2013Změnit text Žádosti o zaplacení školnéhoI když Vyhláška o ZUŠ hovoří o nutnosti zaplatit školné do 15. září pro 1. pololetí a 15. února pro 2. pololetí, školy si často stanovují jiné termíny splatnosti školného, dřívější i pozdější. Z tohoto důvodu jsme upravili text e-mailu posílaného rodičům a žákům, že se splatnost řídí předpisy (např. školním řádem) vydanými školou.
18. 2. 2013Přeložit stránku do slovenského jazykaKompletně jsme přeložili všechny texty na straně Žáci do slovenštiny. Jen pro zajímavost uvedeme, že se jedná o nejrozsáhlejší stránku systému iZUŠ nabitou množstvím funkcí pro efektivní správu školy.
17. 2. 2013Přeložit názvy všech stránek do slovenského jazykaPřeložili jsme názvy všech stránek (hlavní nadpisy) do slovenštiny. Jen pro zajímavost uvedeme, že iZUŠ dosud obsahuje 120 různých stránek obsahujících ohromné množství funkcí sloužících pro všemožné činnosti ve škole.
30. 1. 2013Oficiálně spustit iZUŠ pro Slovenskou republikuO iZUŠ již v minulém roce projevily zájem slovenské základní umělecké školy. Několik týdnů jsme iZUŠ upravovali pro slovenskou legislativu a slovenští učitelé testovali funkčnost slovenské verze. S radostí Vám oznamujeme, že jsme oficiálně spustili iZUŠ pro Slovenskou republiku. Slovenská verze iZUŠ využívá stejné možnosti, některé funkce jsou pro slovenské potřeby upraveny. Postupně budeme pracovat na přeložení všech textů z českého do slovenského jazyka. Těší nás, že o iZUŠ je zájem i na Slovensku, hlavně kvůli nezájmu slovenských programátorů investovat do projektu v málo výdělečné oblasti školsví. iZUŠ je svými moderními funkcemi ojedinělým systémem na slovenském trhu. I další vývoj českého iZUŠ touto expanzí na Slovensko získá. Poznatky slovenských škol budou přínosné i pro české školy. Adresa slovenské verze iZUŠ je www.izus.sk.
29. 1. 2013Upozornit na žáky mladší pěti let či nesprávně zařazené do studijního zaměření či ročníku vzhledem k věkuV seznamu žáků jste nyní červeným datem narození a ročníkem upozorňováni na nesprávné zařazení žáků vzhledem k jejich věku. Podrobný popis kontrol naleznete v předchozí novince.

Strana Předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další strana    Zobrazit všechny novinky na jedné straně    Celkem 308 novinek

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)